AI-Box

AI-Box je počítač s vysokým výpočtovým výkonom určený pre rýchly beh algoritmov, ktoré využívajú neurónové siete. Zariadenie je vytvorené v závislosti od konkrétnych algoritmov a podľa účelu použitia.

Vysoký výpočtový výkon zabezpečujú Nvidia grafické procesory a výkonná operačná pamäť. Vďaka širokému rozsahu napájacieho napätia (12V-40V) je možné AI-Box implementovať do už existujúcich systémov. Zariadenie spolu s našimi algoritmami umožňuje priestor pre aplikáciu umelej inteligencie, neurónových sietí a výpočtovo náročných algoritmov, akými sú vizuálne systémy. Vďaka AI-Boxu robot dokáže rozpoznávať cestu a predmety. Systém sa využíva aj pri rozoznávaní osôb v inteligentnom kamerovom systéme.

AI-Box je konštruovaný tak, aby mohol pracovať aj v extrémnych podmienkach a mohol tak byť nasadený aj v priemyselnom prostredí. Jeho chladenie je navyše vyriešené tak, aby mohol pracovať na plný výkon a byť zároveň extrémne tichý. Cena AI-Boxu sa líši v závislosti od jeho využitia. Kalkuláciu či poradenstvo k zariadeniu vyhotovujeme na mieru.

Špecifikácia:

12 až 40 V

Intel i7 9700K

Nvidia 2432 Cuda Cores (SLI optional)

Aktívne (passive optional)

6 x USB

2 x DVI

1 x HDMI

WiFi, Ethernet

Operačný systém Linux (ROS supported)

Napíšte nám

Pre viac informácií o našej spoločnosti, jej projektoch, produktoch či cenových ponukách nás neváhajte kontaktovať.