Tím RoboTech Vision prezentoval koncom novembra rovera Androver II na konferencii Talks v Bratislave. Do sekcie „Innovation fair“ boli zaradení spolu s projektami ako inteligentný mikrodom EcoCapsule, prvý simulátor autizmu Sposa či vyšetrenie Stres audit, ktoré poskytuje informáciu o stave stresu v organizme.

Konferencie sa zúčastnili aj významné osobnosti ako Andy Habermacher, expert na uplatnenie poznatkov neurovedy v oblasti výkonnosti na pracovisku či J.E. Zvi A. Vapni, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Štátu Izrael na Slovensku. Členovia RoboTech Vision tu poskytli interview o účele robota, jeho misiách a predviedli aj krátku ukážku pohybu Androvera II. 

Najnovšie príspevky

Prezrite si ďalšie novinky o spoločnosti RoboTech Vision, výsledky jej práce či kroky, ktoré firma plánuje podniknúť v blízkej budúcnosti.

Androver II prešiel autonómne 1,5 kilometra

Androverovi II sa podarilo počas testu prejsť autonómne až 1,5 kilometra. Vo videu možno vidieť, ako robot deteguje cestu (označenú modrou farbou) a snaží sa vyhýbať statickým aj dynamickým prekážkam. Po tom, čo Androver II vyhral prvé miesto v autonómnej jazde na...

prečítajte si viac

Kanadská robotická spoločnosť o nás napísala

Známa robotická spoločnosť Clearpath Robotics, ktorá sa zaoberá priemyselnou robotikou napísala o našej práci. Náš tím pracuje s ich robotom Husky A200, na ktorého nasadzujeme vlastné inteligentné algoritmy. Robot tak teraz vďaka výpočtovo náročným neurónovým sieťam...

prečítajte si viac