V druhej polovici júna 2018 sa v Mníchove konala jedna z najväčších výstav pre inteligentnú automatizáciu a robotiku. Podujatie ponúka najširšiu škálu priemyselnej a servisnej robotiky na svete, montážne riešenia, systémy strojového videnia a prehliadku rôznych komponentov. Okrem toho je príležitosťou pre prehľad v oblasti inovácií, vedomostí a trendom s veľkým obchodným významom. Členovia spoločnosti RoboTech Vision sa tohto veľtrhu zúčastnili ako návštevníci.

Tím si obzrel konkurenčné produkty, z ktorých prevládali najmä robotické ramená. Výstavy sa zúčastnilo viac ako sto vystavovateľov z rôznych krajín vrátane Nemecka, Švajčiarska, Dánska, Kanady či Japonska. Medzi účastníkmi sa objavili aj známe spoločnosti, ktoré patria v tejto oblasti do svetovej špičky. Hlavným cieľom výstavy Automatica je podporovať výrobu kvalitných produktov s vysokou účinnosťou.

Najnovšie príspevky

Prezrite si ďalšie novinky o spoločnosti RoboTech Vision, výsledky jej práce či kroky, ktoré firma plánuje podniknúť v blízkej budúcnosti.

Androver II prešiel autonómne 1,5 kilometra

Androverovi II sa podarilo počas testu prejsť autonómne až 1,5 kilometra. Vo videu možno vidieť, ako robot deteguje cestu (označenú modrou farbou) a snaží sa vyhýbať statickým aj dynamickým prekážkam. Po tom, čo Androver II vyhral prvé miesto v autonómnej jazde na...

prečítajte si viac

Kanadská robotická spoločnosť o nás napísala

Známa robotická spoločnosť Clearpath Robotics, ktorá sa zaoberá priemyselnou robotikou napísala o našej práci. Náš tím pracuje s ich robotom Husky A200, na ktorého nasadzujeme vlastné inteligentné algoritmy. Robot tak teraz vďaka výpočtovo náročným neurónovým sieťam...

prečítajte si viac