Androver II na konferencii OECD medzi najlepšími projektami Slovenska

RoboTech Vision presentation

23. apríl 2019  Prezentácia

Spoločnosť RoboTech Vision prijala pozvanie na konferenciu Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD), ktorá sa konala pri príležitosti slovenského predsedníctva. Náš tím sa tak spolu s Androverom II zaradil medzi najlepšie inovatívne projekty Slovenska. 

Prezentácia Slovenska

OECD je medzinárodná organizácia 36-tich ekonomicky najvyspelejších krajín sveta, ktorá si za roky svojej existencie vybudovala reputáciu odbornej inštitúcie reprezentujúcej najmä vysokú úroveň analýz jednotlivých aspektov ekonomiky členských krajín, ale i procesov v globálnej ekonomike. Slovensko si v roku 2020 pripomenie 20. výročie vstupu do OECD a v roku 2019 predsedá Rade OECD na ministerskej úrovni.

Pri tejto príležitosti sa v Bratislave uskutočnila konferencia, ktorej témou bolo využívanie nových technológií pre trvalo udržateľný rozvoj. Spolu s inými inovatívnymi organizáciami bola na podujatie pozvaná aj spoločnosť RoboTech Vision a jej robot Androver II ako jeden z najlepších slovenských projektov. Robota si obzreli členovia OECD, významní politici či diplomati. Tím predviedol pohyb Androvera II a zodpovedal otázky návštevníkov.

Autor príspevku

Dominika Krajčovičová

Marketing manager

Podobné články

RoboTech Vision na Forbes Technology 2019

Robot Androver II podstúpil testy v Európskej vesmírnej agentúre

Androver II sa zúčastnil konferencie Talks

Kategórie

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY

Pin It on Pinterest

Share This