Spoločnosť RoboTech Vision navštívila medzinárodnú výstavu Automatica

RoboTech Vision presentation

21. jún 2018  Prezentácia

Spoločnosť RoboTech Vision navštívila najväčšiu výstavu pre automatizačnú a servisnú robotiku v Mníchove. Tím si obzrel najnovšie inovácie a technológie popredných nemeckých, švajčiarskych, dánskych, kanadských či japonských spoločností v oblasti priemyselnej a servisnej robotiky.

Zahraničné inovácie a trendy

Každé dva roky sa v nemeckom Mníchove koná veľtrh inovácií z oblasti robotiky a automatizácie Automatica. Výstava predstavuje najväčšiu škálu priemyselnej a servisnej robotiky na svete, montážnych riešení, systémov strojového videnia a komponentov. Poskytuje spoločnostiam zo všetkých relevantných priemyselných odvetví prístup k inováciám, znalostiam a trendom s veľkým obchodným významom. Tím RoboTech Vision sa zúčastnil jej ôsmeho ročníka.

Spoločnosť sa zameriava na vývoj mobilnej robotiky, autonómnych navigačných algoritmov a vizuálnych systémov využívajúcich prvky umelej inteligencie. Aktuálne firma pripravuje svoj robot Androver II na simulovanú misiu na Mars, vedenú NASA. Na výstave si preto obzreli novinky, ktoré by našli využitie aj na misii. Spoločnosť robot plánuje vyvíjať tak, aby ho bolo možné ovládať prostredníctvom hlasových povelov a aby autonómne nasledoval astronauta.

Autor príspevku

Dominika Krajčovičová

Marketing manager

Podobné články

Prvý test robota Androver II bol úspešný

Robot Androver II navštívil podujatie European Rover Challenge

RoboTech Vision na tlačovej konferencii k simulovanej NASA misii

Kategórie

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY

Pin It on Pinterest

Share This